منوی دسته بندی
باغ سرما دیده

بهترین روش برای جلوگیری از سرمازدگی باغ

هر ساله بسیاری از کشاورزان آسیب‌های جبران ناپذیری را در اثر بلایای طبیعی پیش بینی نشده می‌بینند و دچار ضررهای هنگفت می‌شود. اما با استفاده از سازه نهال رویش، می‌توانید از باغ خود در برابر انواع بلایای طبیعی به خصوص سرمازدگی محافظت کنید. بهترین و طبیعی‌ترین راه برای جلوگیری از سرمازدگی باغ، استفاده از سازه‌ای است که مدافع باغ در برابر سرما باشد.

باغ کشاورزی

بهترین راه برای جلوگیری از سرمازدگی باغ‌ها

حوادث طبیعی همیشه گریبان‌گیر صنعت کشاورزی سنتی هستند و آسیب‌های سنگینی را بر آن وارد می‌کنند. گاهی این آسیب‌ها به قدری سنگین است که جبران آن بسیار سخت است و می‌توانند بر قیمت آن محصول در کل کشور تأثیر بگذارند. از آنجا که نمی‌توانیم طبیعت را تغییر دهیم، پس باید با آن همراه شویم و خود را بر اساس تغییرات طبیعت وفق دهیم. به خصوص در فصل بهار که هوا دائم در حال تغییر است و نمی‌توان حالات مختلف آن را به خوبی پیش بینی کرد. حال نهال رویش با پیشنهادی جذاب در کنار شماست.

برای مشاوره رایگان و درخواست ساخت سازه برای باغ خود، دکمه زیر را لمس کنید

پشتیبانی و مشاوره رایگان

جلوگیری از آسیب باغ‌ها در برابر سرمازدگی در تمام طول سال

چند سالی است که تقریبا تمام باغداران و کشاورزان با مشکل سرمازدگی محصول در فصول مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند. باغداران برای مقابله با این مشکل با راه‌های زیادی مانند سوزاندن لاستیک و زباله‌ها، محلول پاشی، استفاده از بخاری‌های باغی را امتحان کرده‌اند، اما متأسفانه هیچکدام نتیجه بخش نبوده است. می‌توانید تنها با گرفتن تماس با کارشناسان نهال رویش مشکل خود را حل کنید. راه حل نهال رویش برای جلوگیری از ایجاد خسارت، ساخت سازه‌های مخصوصی است که از خسارت دیدن باغ و درخت‌ها جلوگیری کند. برای بهره‌مندی از این سازه با حداقل هزینه می‌توانید با کارشناسان نهال رویش ارتباط برقرار کنید.

باغ سرما دیده

تا بحال باغ چند نفر بر اثر بلایای طبیعی به خصوص سرمازدگی از بین رفته است؟

اگر باغ شما بر اثر سرمازدگی آسیب دیده باشد، قطعا با میزان خسارت و ضرری که به شما و محصولاتتان وارد می‌شود آشنا هستید. اما اگر تا بحال دچار زیان نشده‌اید، بهترین کار این است که تا وقتی دیر نشده است، با ساخت سازه برای باغ از وقوع این اتفاق پیشگیری کنید.

این فاجعه تا حدی است که فقط خسارت وارد شده به باغات پسته استان کرمان ناشی از سرمازدگی خارج فصل بهار در همین امسال یعنی سال 1401، 13هزار میلیارد تومان برآورد شده است. باغات شهر های رفسنجان جیرفت سیرجان و … همه خسارت فراوان دیده‌اند.
سایر استانها محصول و محصولات همه چندین سال است که با سرمازدگی خارج فصل خسارات فراوانی دیده‌اند.ما در شرکت نهال رویش طی بررسی‌ها و مطالعاتی که انجام داده‌ایم به راهکاری موثر برای مقابله با این پدیده رسیدیم.

باغ خسارت دیده بر اثر برف در استان مازندران- سال 1395 (ایسنا)
شرکت گلخانه سازی نهال رویش

ساخت گلخانه‌های صنعتی و مکانیزه در سراسر ایران