سفارش ساخت گلخانه

کشاورزی نوین یکی از 15 شغل پردرآمد در ایران است. گلخانه‌داری نیز زیر شاخه‌ای از حوزه پردرآمد کشاورزی است که می‌توان درآمد زیادی از آن داشت. برای شروع فعالیت در حوزه گلخانه، باید ابتدا گلخانه خود را بسازید تا بتوانید در آن به کشت و پرورش محصولات گلخانه‌ای مشغول باشید. برای سفارش ساخت گلخانه برای شما توسط شرکت گلخانه ساز نهال رویش، فرم زیر را پر کنید. کارشناسان نهال رویش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا پروژه شما پیگیری شود. همچنین می‌توانید از مشاوره و راهنمایی رایگاه مشاورین بهره‌مند شوید.

ساخت گلخانه در سراسر ایران

سراسر ایران

گلخانه های مکانیزه

گلخانه‌های مکانیزه

درآمد سرشار

مشاوره فروش

راهنمایی کشت

راهنمایی انتخاب کشت

اهمیت صنعت کشاورزی مدرن و گلخانه سازی

در این ویدیو، مهندس امیر حسین فرجی (مدیر داخلی شرکت گلخانه ساز نهال رویش) برای شما درباره اهمیت کشاورزی مدرن و ساخت گلخانه توضیح می‌دهند.

شرکت گلخانه ساز نهال رویش آمادگی کامل را برای انجام صفر تا صد پروژه‌های شما را در سراسر ایران دارد.

شماره‌های تماس

برای ثبت سفارش ساخت گلخانه، دریافت راهنمایی و مشاوره درباره احداث گلخانه، انتخاب محصول و… دارید، می‌توانید برای مشاوره با کارشناسان نهال رویش با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

پشتیبانی و مشاوره رایگان

مزایا همکاری با نهال رویش

در صنعت گلخانه سازی، شرکت‌ها و پیمانکاران زیادی هستند که می‌توانند برای شما گلخانه بسازنند؛ اما نهال رویش مزایایی دارد که آن را از دیگر رقبا متمایز می‌کند.

دقیق و مهندسی شده

دقیق و مهندسی شده

کوچکترین موارد مهندسی و شرایط اقلیمی منطقه شما در طراحی مدل سازه رعایت خواهد شد

مشاوره یک دوره کشت

مشاوره یک دوره کشت

پس از اتمام پروژه ساخت گلخانه شما، مشاوره یک دوره کشت شما با نهال رویش رایگان است

نوآوری و خلاقیت

نهال رویش از جدیدترین ابزارها و روش‌های طراحی و عمران برای ساخت گلخانه استفاده می‌کند

تعهد و تخصص در کار

تعهد و تخصص در کار

تمام مراحل انجام پروژه، مطابق با قرارداد منعقد شده و با قوانین اداری پیش خواهد رفت

فرم ثبت سفارش ساخت گلخانه

اگر قصد سفارش احداث گلخانه توسط تیم متخصص نهال رویش را دارید، می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیریم. سعی کنید فرم زیر را با نهایت دقت و درستی پر کنید تا بتوانیم به بهترین شکل شما را راهنمایی کنیم.

چرا باید گلخانه بسازیم؟

کسب درآمد سرشار از کشت محصولات گلخانه‌ای

کشاورزی و تولید محصولات غذایی یکی از 15 شغل پردرآمد در کشور ما به حساب می‌آید. می‌توانید از کشت گلخانه‌ای و فروش محصولات درآمد زیادی کسب کنید. راه‌های مختلفی برای به‌دست آوردن درآمد از گلخانه وجود دارد. حتی می‌توانید پس از یکسال و گسترش کار خود، محصولات خود را صادر کنید و در ازای آن دلار یا دیگر ارزهای خارجی را دریافت نمایید.

درآمد سرشار از گلخانه
بسته بندی محصولات گلخانه

ایجاد اشتغال پایدار برای خود و دیگران

صنعت گلخانه سازی و صنایع وابسته به آن، به‌طور مستقیم و غیر مستقیم چندین و چند شغل ایجاد می‌کند. با احداث گلخانه نه تنها می‌توانید برای خود شغلی پایدار و مناسب ایجاد کنید، بلکه برای دیگران نیز شغل ایجاد می‌کنید و این موضوع برای اقتصاد کشور، بسیار ارزشمند است.

کاهش مصرف آب در صنعت کشاورزی

بیش از نیمی از آب مصرفی کشور ما در بخش کشاورزی هدر می‌رود. با ساخت گلخانه در متراژهای وسیع و تغییر سیستم کشاورزی کشور از کشت سنتی و در هوای آزاد به کشت مدرن گلخانه‌ای، می‌توانیم همزمان با تولید بیشتر محصول در هر مترمربع، میزان بسیار کمتری آب برای تولید محصولات با کیفیت مصرف کنیم.

سیستم ابیاری ابشاری
شرکت گلخانه سازی نهال رویش

همگام با کشاورزی نوین جهانی

کشاورزی و تولید غذا، یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک کشور و دغدغه‌های دولت به حساب می‌آید. با توجه به شرایط کنونی زمین و جمعیت موجود، پیروی از روش‌های کشاورزی سنتی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز بشر باشد. در نتیجه با احداث گلخانه می‌توان خلاء کشاورزی نوین و تولید غذا در کشور را پر کرد و قدمی هرچند اندک به سوی پیشرفت برداشت.

ساخت گلخانه کلید تحویل

اصطلاح گلخانه تحویل به گلخانه‌ای گفته می‌شود که تمام بررسی‌ها و سنجش‌ها روی آن انجام شده و آماده به کار و کشت محصولات است. این گلخانه به صورت کامل ساخته شده است و تمام تجهیزات و امکانات موردنیاز برای پرورش محصول را دارد و ساخت سازه آن نیز به صورت کامل انجام شده است. همچنین برای ساخت گلخانه کلید تحویل می‌توانید روی متخصصین و کارشناسان نهال رویش حساب باز کنید.برای نهال رویش، روند ساخت گلخانه قبل از شروع به ساخت آن آغاز می‌شود. ابتدا سازه متناسب با محصول موردنظر و منطقه شما در نرم افزارهای مهندسی طراحی می‌شود. سپس بعد از انجام تست‌های لازم، مواد اولیه وارد کارخانه نهال رویش می‌شوند تا برای ساخت گلخانه کلید تحویل استفاده شوند. برای گلخانه‌های کوچک مقیاس نیز، تمام سازه ساخته خواهد شد و سپس به محل موردنظر شما ارسال می‌شود.

ساخت گلخانه کلید تحویل
گلخانه کلید تحویل
شرکت گلخانه سازی نهال رویش

ساخت گلخانه‌های صنعتی و مکانیزه در سراسر ایران