درباره نهال رویش

بدون شک دنیای آینده دنیای کشاورزی خواهد بود.کشاورزی که با تولید بیشتر و با صرفه هزینه کمتر توانایی تولید محصولاتی با کیفیت را خواهد داشت و از اصلی ترین ارکان این کشاورزی، کشت حفاظت شده گلخانه ای است.شرکت گلخانه سازی نهال رویش با تشخیص این مهم توانسته گام های تاثیر گذاری را در راه رسیدن به آینده ای سبز بردارد.ما به طور مستمر بر تبدیل سبک کشاورزی سنتی و قدیمی به کشاورزی مدرن و امروزی تأکید داشته ایم و همواره موفق به دریافت نشان لبخند مشتری شده ایم.

ویژگی های نهال رویش

کادر جوان و متخصص

کادر جوان و متخصص

پویایی و نوآوری

پویایی و نوآوری

تعهد و تخصص در کار

تعهد و تخصص

نهال رویش در آیفارم

اهداف نهال رویش

پیشرفت ایران در صنعت کشاورزی

پیشرفت ایران در صنعت کشاورزی

شرکت مهندسی کشاورزی نهال رویش همواره از جدیدترین متد ها و روش های نوین و مدرن برای طراحی و ساخت گلخانه استفاده می کند تا باعث رشد هر چند اندک کشور عزیزمان ایران در صنعت کشاورزی شود.

تبدیل کشاورزی سنتی به صنعتی

تبدیل هرچه سریعتر کشاورزی سنتی به صنعتی

در دنیای امروز، دیگر روش های گذشته کشت کاربردی ندارند و باید نگرشی صنعتی به کشاورزی داشته باشیم. شرکت نهال رویش با درک این موضوع، سعی دارد از جدیدترین ابزارها برای پروژه های خود استفاده کند

افزایش سطح زیر کشت گلخانه ای

افزایش سطح زیر کشت گلخانه ای

با توجه به شرایط دنیای آینده، تأمین غذا و کشاروزی یکی از اصلی ترین دغدغه های بشر است و احداث گلخانه یکی از راه حل های احتمالی است. ما سعی داریم تعداد مساحت سطح زیر کشت گلخانه ای را در کشور افزایش دهیم تا از بروز این مشکل جلوگیری کنیم.

کاتالوگ نهال رویش